Chess Results-ի մրցաշարերի օրացույց

[Նոր ամսաթիվ] [փոխել ամսաթիվը] [ջնջել ամսաթիվը]

Մրցաշարի ընտրում
Կարգ
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվFeb. 2020Ֆեդ. URL DOC
Fri.2020/02/21Fri.2020/11/2052. SCD Clubmeisterschaft 2020AUT URL PDF
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվOct. 2020Ֆեդ. URL DOC
Tue.2020/10/06Tue.2020/12/01Steirische Senioren-LandesmeisterschaftAUT URL PDF
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվNov. 2020Ֆեդ. URL DOC
Fri.2020/11/13Fri.2020/11/133. Österreichische Betriebssport MeisterschaftAUT URL PDF
Sat.2020/11/14Mon.2020/11/30Schach-Kreuzfahrt Portugal - BrasilienPOR URL PDF
Sun.2020/11/15Sun.2020/11/15LOCARNO GOURMET RAPID 15.11.2020SUI URL PDF
Fri.2020/11/27Sat.2020/11/28Landesoffene Grazer U8-U16 Jugend-Meisterschaften im KarmeliterhofAUT URL
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվDec. 2020Ֆեդ. URL DOC
Fri.2020/12/04Sun.2020/12/068. ADELBODEN Winter OpenSUI URL PDF
Sat.2020/12/05Sat.2020/12/0525. DWZ Cup der WilstermarschGER URL PDF
Sun.2020/12/06Sun.2020/12/06Trainerfortbildung_ÖSB in WienAUT URL PDF
Tue.2020/12/08Tue.2020/12/08Offene 8. Amstettner Stadtmeisterschaft im Schnellschach 2020AUT URL PDF
Thu.2020/12/10Fri.2020/12/11Jugend-Bundesländer - St. Veit/Glan (K)AUT URL
Sat.2020/12/12Sat.2020/12/12U8-U18 ÖM im Schnellschach - St. Veit/Glan (K)AUT URL
Sun.2020/12/13Sun.2020/12/13U8-U18 ÖM im Blitzschach - St. Veit/Glan (K)AUT URL
Sun.2020/12/20Tue.2020/12/29GM IM and OPEN BudapestHUN URL
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվJan. 2021Ֆեդ. URL DOC
Sat.2021/01/02Tue.2021/01/0523. Shachfestival BASEL 2021 - SPECIAL EDITIONSUI URL PDF
Sat.2021/01/02Tue.2021/01/051. CARINTHIAN WINTEROPEN 2021AUT URL
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվFeb. 2021Ֆեդ. URL DOC
Fri.2021/02/05Sun.2021/02/0712. Stein Am Rhein Chess OpenSUI URL
ՄեկնարկԱվարտի ամսաթիվMar. 2021Ֆեդ. URL DOC
Fri.2021/03/12Sun.2021/03/147. Rovereto Grotto OpenSUI URL