Para inscribirse un coordinador/capitán de equipo por provincia, debe enviar un WHatsApp al +54 9 351 5126 557 AI Alejandro Hutt antes de este sábado a las 12#

TORNEO INTERPROVINCIAL ONLINE BLITZ POR EQUPOS Domingo 29 de marzo de 2020 - de 16 a 19:30 en Lichess

Darrera actualització30.03.2020 02:37:16, Creador/Darrera càrrega: aapcajedrez

EnllaçosPàgina web de l'organitzador
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 9 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
12BUENOS AIRES99001844,00
21CIUDAD DE BUENOS AIRES98011640,00
33CÓRDOBA96121330,00
48SANTA FE95131129,00
55NIEUQUÉN95131125,50
69CHUBUT95041033,00
710ENTRE RÍOS94231030,50
86SALTA95041027,00
916CHACO94231026,50
1012SANTIAGO DEL ESTERO9414928,50
114MENDOZA9333928,00
1218TUCUMÁN9414927,50
137CORRIENTES9333926,50
1420CATAMARCA9324827,50
1521SANTA CRUZ9243823,50
1619SAN JUAN9234724,00
1711SAN LUIS9315723,00
1815MISIONES8134722,50
1914LA PAMPA9315721,50
2017TIERRA DEL FUEGO9207423,00
2113JUJUY8116313,50
2222LA RIOJA9108213,50

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints