Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Zanjan League Chess Tournament 1398

Ultima actualizare28.12.2019 09:17:38, Creator/Last Upload: iran chess-federation (licence 89)

Clasament final dupa 7 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Bank Refah76101317,50
23Active74211015,00
35Ayandeghan75021014,00
42Dragon7412914,50
56Modiriyat bargh iran7412911,00
69Soltaniyeh7403811,00
74Noandishan7313712,50
811Bargh zanjan7313711,50
912Javaneha7313710,50
107Nikooghostar730469,50
118Dostan730469,00
1214Padideh720546,00
1313Omid710623,00
14101400700702,00

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints