Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

ASKÖ-Landesturnier 2019 für Blitzschach für 4er Mannschaften

Ultima actualizare15.12.2019 16:41:47, Creator/Last Upload: steirischer landesverband

Clasament final dupa 11 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Styria Graz118301929,00
26Krieglach 1118211828,50
34Leoben118121731,00
41Schachfreunde 1117311728,00
53Austria Graz 1116321528,50
67Schachfreunde 2116231426,00
75Schachgesellschaft 1115151125,50
88Bärnbach114341124,50
99Gleisdorf 1115151123,00
1011Pernegg115151121,00
1110Schachgesellschaft 2115061023,00
1214Schachgesellschaft 3114251021,00
1312Austria Graz 211416922,50
1413Krieglach 211245819,00
1517Flavia Solva11227612,50
1615Schachfreunde 311218512,50
1718Gleisdorf 211209412,00
1816Königsgambit1102928,50

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints