Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Iranian Youth U-14 Team Championship Rapid Cup 1398

Ultima actualizare07.12.2019 11:37:17, Creator/Last Upload: iran chess-federation (licence 73)

Clasament final dupa 7 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Setaregan Aria75201222,50
22Setaregan Parsa74301121,00
34Andisheh A75111120,00
43Shahmat@Aria75111119,00
510Aria Golshahr75021018,00
65Ghahremanan Parsa75021017,50
730Parsa 675021016,00
87Ayandehsazan Heyat Alborz7412917,00
912Khaneh Shatranj Heydar 17412915,50
1033Parsa 107412913,50
1111Aria 17403816,50
126Andisheh B7403815,50
1317Estedadhaye Derakhshan7322815,00
1418Parsa 87322814,00
158Beyaz7313716,00
1613Aria Azimiyeh 17313715,51
1719Yeshil7313715,51
1832Parsa 47232715,00
1922Andisheh C7313713,50
2016Parsa 77232713,00
2139Khaneh Shatranj Heydar 26213711,00
2214Malard7223615,50
2336Aria Azimiyeh 27304614,00
2415Parsa 97223612,50
2528Parsa 57223612,50
2625Parsa 37223611,50
2723Parsa 157223611,00
2840Modern B7214511,50
2938Aria Fardis7133511,00
3024Parsa 136114510,50
3135Aria 27214510,00
329Roshd 1421159,00
3341Roshd 3311157,50
3427Parsa 117124411,00
3520Roshd 2420247,50
3621Parsa 127115310,50
3726Modern A603339,00
3829Parsa 14711539,00
3934Academy Meli400424,00
4037Aria Azimiyeh 3310223,00
4131Aria 3200223,00

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints