Balti Open 2020

Ultima actualizare07.01.2020 09:32:23, Creator/Last Upload: chess federation of moldova

Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Diagrama finala dupa 9 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Clasamentul dupa runda 5

LocNr.startNumeleFEDRtg.Pct. TB1  TB2  TB3 
19Keller RostislavMDA18404,00,016,012,25
24Bejan SergiuMDA19054,00,015,011,25
31Damian MarchelMDA19404,00,014,011,00
42Halych HeorhiyUKR19284,00,013,510,00
58Scherbina DmitryUKR18664,00,012,59,75
611Cebotari StanislavMDA18363,50,015,510,25
710Sevciuc VladlenMDA18393,50,015,59,50
813Martinenco SergiuMDA18323,50,015,010,00
95Chitan ConstantinMDA18723,50,013,58,75
106Shtompel YuriyUKR18723,50,012,58,00
1120Stepaniuk KarinaUKR16233,50,010,55,75
1212Priseajniuc AndreiMDA18363,00,017,59,50
133Scurtu AlexandrMDA19103,00,016,08,75
1426Prikladov VladimirMDA14903,00,015,59,00
1517Vorobiov VictorMDA16943,00,014,58,00
1642Edrasco RomanMDA03,00,014,08,25
1718Bilenkiy MaksymUKR16433,00,014,06,00
187Kononov DaniilMDA18693,00,013,06,50
1922Stanovschii PetruMDA15443,00,012,55,50
2016Boldisor ConstantinMDA16963,00,011,05,25
2121Robu EduardMDA16173,00,011,04,50
2219Parpalac VadimMDA16403,00,09,54,00
2323Nastasovici ArturMDA15392,50,017,07,50
2440Baturin DmitriiMDA02,50,015,07,00
2515Kosich LesiaUKR17272,50,014,55,00
2624Cogut IrinaMDA15102,50,013,04,75
2733Gargan PolinaMDA13402,50,012,04,75
2846Tigirlas VadimMDA02,50,011,55,25
2925Medvetchii VasileMDA14912,50,011,54,00
3014Chirpii AlexandruMDA17552,50,010,03,75
3132Stirbu DanielMDA13762,00,012,52,50
3227Dragomir VladislavMDA14552,00,012,52,00
3334Cucu EcaterinaMDA12532,00,012,03,00
3430Lacusta ValeriuMDA14222,00,011,51,50
3536Barjanschi NadejdaMDA11222,00,010,51,50
3647Ungureanu EmanuilMDA02,00,010,02,00
3743Istrati ValeriuMDA02,00,09,52,00
3835Bacalu SilviuMDA12352,00,08,50,50
3931Paslavskiy PavloUKR14101,50,013,01,75
4045Svet IonMDA01,50,012,52,75
4128Focsa IurieMDA14441,50,011,51,75
4238Ceban VladimirMDA10281,50,010,51,75
4341Chitan IulianaMDA01,00,010,01,00
4439Tomasevscaia AlaMDA10031,00,09,50,50
4537Ceban MihailMDA11041,00,08,50,50
4629Oleinic IonMDA14261,00,07,50,00
4744Pascaru MarinaMDA00,00,011,00,00

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use