Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

XX турнир Слънчеви лъчи

последно ажурирање26.10.2019 17:30:52, Creator/Last Upload: 2903342 dimov, dian na

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Вълков ЖивкоBUL1689Варна
2Мързаков МихаилBUL1375Варна
3Узунов СтефанBUL1222Варна
4Димитров КалоянBUL1065Варна
5Атанасов КирилBUL0Варна
6Бошнакова МихаелаBUL0Варна
7Джаферов ЕйдрианBUL0Варна
8Димитров МартинBUL0Варна
9Димитров РуменBUL0Варна
10Димитрова ВалентинаBUL0Варна
11Димитрова ЯнаBUL0Варна
12Добрев ДимитърBUL0Варна
13Дончев ВалериBUL0Варна
14Йотов НиколайBUL0Варна
15Карагьозов НиколаBUL0Варна
16Кръстев КристианBUL0Варна
17Лазаров РосенBUL0Варна
18Мустафов ДенисBUL0Варна
19Мързаков РуменBUL0Варна
20Найденов КонстантинBUL0Варна
21Станев СимеонBUL0Варна
22Станев СтефанBUL0Варна
23Тодоров ИванBUL0Варна
24Тодоров МиленBUL0Варна
25Христов ВасилBUL0Варна
26Чобанов РосенBUL0Варна
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead