OÖ Kreisliga Nord 2019/2020

Posledná aktualizácia 09.12.2019 23:43:32, Creator/Last Upload: landesverband oberösterreich eloreferat

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation,

Poradie

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2 
110Ottensheim 2550022,010
27Mühltal/Kleinzell 1540120,58
9ASV Linz 2540120,58
45Westbahn/LSV 2541018,59
56Hartkirchen 2531117,07
64Urfahr 2521215,05
73Hinzenbach 2510413,02
811Haslach 2511312,03
12Hartkirchen 3511312,03
102Voest Linz 2510412,02
118Waizenkirchen 250149,01
121Hörsching 351048,52

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)