Turnier abgeschlossen. Mit Entscheid 10.04.2020 keine Play-Off-Bewerbe.

NÖ Weinviertel 3.Klasse 2019/20

Posledná aktualizácia 11.04.2020 06:33:58, Creator/Last Upload: nö.-schachverband

Linkyoficiálna stránka organizátora
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation,

Poradie

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
13SV Wolkersdorf 56411916,00
21SG Mistelbach/Altlichtenw 66411914,00
32SG Mistelbach/Altlichtenw 76312712,00
44SG Bisbg/Korneuburg 76303612,52
56SK Niederabsdorf 26303612,50
65SV Stockerau 56213511,00
77SV Gaweinstal600606,00

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Tiráž,