Classificació

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
17ASK Legends75111120,50
210Oberndorf74211021,00
35ASK Supernova7412920,50
44Mattighofen 37331919,00
53SIR Rochade7331918,50
68Ach/Burghausen 27403816,00
76Trimmelkam7223617,00
82Seekirchen 17214516,00
99SIR Südost7025214,00
101Ranshofen 47016112,50

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Impressió