Classificació

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
17ASK Legends5410915,00
25ASK Supernova5401816,50
310Oberndorf5401816,00
44Mattighofen 35221613,00
53SIR Rochade5221612,50
66Trimmelkam5212513,00
78Ach/Burghausen 2520349,00
82Seekirchen 15104210,50
91Ranshofen 45014110,00
109SIR Südost501419,50

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Impressió,