Classificació

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
110ASK Young Stars85121127,50
28Pjesak/Schwarzach184311126,50
37SIR Mondsee85031027,00
41Schattauer Golling8332924,00
59Mattighofen 28404827,00
62ASK Skywalker8323825,00
74Union Hallein 18314724,00
85MOL Mozart/Oberndorf8314721,50
93ASKÖ Radstadt8215518,50
106Ranshofen 38206419,00

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Impressió