Classificació

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
13Ranshofen 155001025,00
27SIR Top55001023,50
36ASK 25401816,50
48Ach/Burghausen 15212515,50
51Yokozuna Uttend5212515,00
64Mozart 19105203414,00
72Mattighofen 19615122413,50
85Mayrhofer Neumarkt5122410,50
910Schattauer Golling500508,50
109Ranshofen 2500507,00

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Impressió,