Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

20th ASEAN+ Age Groups Chess Championships 2019 - Open 6 Blitz chess

последно ажурирање18.06.2019 07:27:23, Creator/Last Upload: ia fide

Стартна листа на играчи

Бр. ИмеФидеИДФЕД.РтгРтгИпол
4
Chu An Khoi12425281VIE00
5
Dang Duc Lam12425192VIE00
3
Hein Thant Htun13015630MYA00
8
Ho Quoc Duy12425206VIE00
6
Hoang Anh Kiet12424820VIE00
7
Nguyen Duy Phong12425265VIE00
1
Shein Khant Aung13015702MYA00
2
Ye Hein Khant13015222MYA00